reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

15

05 2022

Finał Lotto Superligi w Grodzisku!


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Za niewiele ponad trzy tygodnie Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki zagra mecz finałowy o mistrzostwo Lotto Superligi z drużyną Lotto Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz. Mecz zostanie rozegrany w hali przy ul. Westfala.


Odkąd zmieniono formułę rozgrywania finału z dwumeczu na jeden pojedynek finałowy, gospodarzami „meczu o wszystko” były Gdańsk i Kobyłka. Trzecim miastem, które będzie gościło wielki finał Lotto Superligi będzie Grodzisk Mazowiecki!

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Organizacja finału to dla graczy Bogorii bardzo dobra wiadomość, którzy będą mogli liczyć na wsparcie dużej liczby kibiców. Już raz nasz zespół świętował mistrzostwo we własnej hali, gdy wygrał drugi mecz finałowy rozgrywany właśnie przy ul. Westfala. Wtedy była wielka feta, radość i wspólne świętowanie sukcesu.

Ale żeby się udało będzie trzeba pokonać bardzo trudnego rywala – Lotto Polski Cukier Gwiazdę Bydgoszcz, czyli najlepszy zespół sezonu zasadniczego. W półfinale drużyna z Bydgoszczy pokonała Dekroglass Działdowo i mierzy w pierwszy w historii tytuł mistrzowski. Warto dodać, że jest to bardzo wyrównany zespół, który nie ma słabych punktów, a do tego do Grodziska przyjedzie zapewne spora liczba kibiców Gwiazdy, którzy są uznawani za jednych z najlepszych w Polsce. Czeka nas więc niezapomniane widowisko!

Mecz odbędzie się 5 czerwca w hali przy ul. Westfala 3a w Grodzisku Mazowieckim. Początek o godz. 15.00.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.