TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

15

05 2024

Festyn Majowy w Łąkach już w niedzielę


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Festyn Majowy w Łąkach już w niedzielę - Grodzisk News


Tegoroczny maj odznacza się jak na razie wyjątkowo uroczą pogodą. To zaś sprzyja urządzaniu pikników. W najbliższy weekend takowy odbędzie się też w grodziskich Łąkach.


Będzie to zarazem trzecia już odsłona Festynu Majowego organizowanego wspólnie przez miejscowy klub seniora, Parafię Przemienienia Pańskiego oraz grodziski ośrodek kultury.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W programie wydarzenia znajdą się atrakcje muzyczne, jak koncerty Młodzieżowej Orkiestry Dętej pod dyrekcją Tomasza Kirszlinga i a także młodych i utalentowanych wokalistek: Magdaleny Ostrowskiej i Oliwii Fijałkowskiej

Organizatorzy zaplanowali także pokaz pierwszej pomocy. Z myślą o najmłodszych odbędą się rozmaite zajęcia pod okiem animatorów, a także kreatywne warsztaty plastyczne.

Dla fanów wojskowej grochówki i nie tylko dobrą wiadomością będzie działanie kuchni polowej.

Organizatorzy zaproszą również do udziału w spotkaniu autorskim z Katarzyną Kowalewską, autorką poczytnych powieści obyczajowych, takich jak: „Zawód spadkobierca” i „Ratunku! Wymyśliłam męża”

Festyn Majowy w Łąkach już w niedzielę - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.