reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

25

11 2023

Festiwal roślin w Grodzisku dziś i jutro. Wiemy kto wygrał rośliny i książki!


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Mat. organizatoraFestiwal roślin w Grodzisku dziś i jutro. Wiemy kto wygrał rośliny i książki! - Grodzisk News


Mimo jesienno-zimowej aury w ten weekend w Grodzisku zrobi się bardzo zielono. Wszystko za sprawą Festiwalu Roślin, który po raz pierwszy zagości w naszym mieście. A my ogłaszamy konkurs, w którym do zdobycia będą książki oraz rośliny.


Festiwal Roślin w Grodzisku Mazowieckim – wyjątkowe wydarzenie dla miłośników zielonych dekoracji, odbędzie się w dniach 25-26 listopada w Hali Widowiskowo-Sportowej CAIIS od 8.00 do 20.00. To pierwsza edycja największego w Polsce targu roślin doniczkowych w atrakcyjnych cenach w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Poprzedni sezon, to przede wszystkim rekordowo bogaty asortyment, a w szczególności bardzo dużo nowych gatunków i okazyjnie tanie rośliny kolekcjonerskie. Dlatego... nie spoczęliśmy na laurach i zarezerwowaliśmy u ogrodników znów sporo pięknych nowości. Zarówno tych popularnych, przystępnych dla każdego, jak również kolekcjonerskich, w cenach niższych niż te, które znajdziecie w sklepach internetowych. Każdą roślinę zamawiamy w dużej ilości, abyście mogli wybierać z całej półki, albo wózka podobnych roślin i zdecydować się na tę, która waszym zdaniem jest najpiękniejsza – podkreślają organizatorzy festiwalu.

– Rośliny doniczkowe bez zbędnych pośredników.
– Na cenówkach drukujemy cenę naszą oraz podobnej rośliny w sklepach internetowych, aby pokazać Wam oszczędności, które zyskujecie.
– Ceny już od 5zł.
– Małe i duże rośliny oraz doniczki.
– Ponadto wyselekcjonowane: ekonawozy, podłoża, środki ochrony roślin, literatura i akcesoria dla pasjonatów.
– Ogromny wybór.
– Jakość roślin wyższa niż w marketach, ponieważ droga od ogrodników do nas jest bez zbędnych pośredników.

KONKURS
Dla naszych czytelników mamy konkurs w którym do wygrania są rośliny z gatunku alocasia jaclyn oraz książki dotyczące roślin i ogrodnictwa. Pięć osób, które jako pierwsze wyślą dziś o godz. 10.00 maila pod adresem: adam.fabisiewicz@grodzisknews.pl, i w treści wpiszą "Festiwal Roślin w Grodzisku" otrzymają po jednej roślinie oraz książce.

W treści maila konkursowego należy również podać imię, nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego*.
Nagrody będą do odebrania na festiwalu w hali sportowo-widowiskowej przy ul. Sportowej 29 w niedzielę (26 listopada) od 8.00 do 20.00.

*Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody przez jego uczestników na przekazanie powyższych danych wyłącznie do wiadomości redakcji. W przypadku zaś dwóch zwycięskich osób oznaczać będzie również zgodę na publikację imienia i nazwiska w informacji o wynikach konkursu.

Patronem medialnym festiwalu jest GrodziskNews.pl

WYNIKI
Nagrody w postaci rośliny oraz książki zdobyli: Katarzyna Ziółkowska, Michał Krauzowicz, Izabella Stegienko, Katarzyna Sadowska, Paulina Misztal Gratulujemy! Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie. Wszystkim zaś serdecznie dziękujemy za udział!
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.