reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

25

11 2023

Festiwal roślin w Grodzisku dziś i jutro. Wiemy kto wygrał rośliny i książki!


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Mat. organizatoraFestiwal roślin w Grodzisku dziś i jutro. Wiemy kto wygrał rośliny i książki! - Grodzisk News


Mimo jesienno-zimowej aury w ten weekend w Grodzisku zrobi się bardzo zielono. Wszystko za sprawą Festiwalu Roślin, który po raz pierwszy zagości w naszym mieście. A my ogłaszamy konkurs, w którym do zdobycia będą książki oraz rośliny.


Festiwal Roślin w Grodzisku Mazowieckim – wyjątkowe wydarzenie dla miłośników zielonych dekoracji, odbędzie się w dniach 25-26 listopada w Hali Widowiskowo-Sportowej CAIIS od 8.00 do 20.00. To pierwsza edycja największego w Polsce targu roślin doniczkowych w atrakcyjnych cenach w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Poprzedni sezon, to przede wszystkim rekordowo bogaty asortyment, a w szczególności bardzo dużo nowych gatunków i okazyjnie tanie rośliny kolekcjonerskie. Dlatego... nie spoczęliśmy na laurach i zarezerwowaliśmy u ogrodników znów sporo pięknych nowości. Zarówno tych popularnych, przystępnych dla każdego, jak również kolekcjonerskich, w cenach niższych niż te, które znajdziecie w sklepach internetowych. Każdą roślinę zamawiamy w dużej ilości, abyście mogli wybierać z całej półki, albo wózka podobnych roślin i zdecydować się na tę, która waszym zdaniem jest najpiękniejsza – podkreślają organizatorzy festiwalu.

– Rośliny doniczkowe bez zbędnych pośredników.
– Na cenówkach drukujemy cenę naszą oraz podobnej rośliny w sklepach internetowych, aby pokazać Wam oszczędności, które zyskujecie.
– Ceny już od 5zł.
– Małe i duże rośliny oraz doniczki.
– Ponadto wyselekcjonowane: ekonawozy, podłoża, środki ochrony roślin, literatura i akcesoria dla pasjonatów.
– Ogromny wybór.
– Jakość roślin wyższa niż w marketach, ponieważ droga od ogrodników do nas jest bez zbędnych pośredników.

KONKURS
Dla naszych czytelników mamy konkurs w którym do wygrania są rośliny z gatunku alocasia jaclyn oraz książki dotyczące roślin i ogrodnictwa. Pięć osób, które jako pierwsze wyślą dziś o godz. 10.00 maila pod adresem: adam.fabisiewicz@grodzisknews.pl, i w treści wpiszą "Festiwal Roślin w Grodzisku" otrzymają po jednej roślinie oraz książce.

W treści maila konkursowego należy również podać imię, nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego*.
Nagrody będą do odebrania na festiwalu w hali sportowo-widowiskowej przy ul. Sportowej 29 w niedzielę (26 listopada) od 8.00 do 20.00.

*Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody przez jego uczestników na przekazanie powyższych danych wyłącznie do wiadomości redakcji. W przypadku zaś dwóch zwycięskich osób oznaczać będzie również zgodę na publikację imienia i nazwiska w informacji o wynikach konkursu.

Patronem medialnym festiwalu jest GrodziskNews.pl

WYNIKI
Nagrody w postaci rośliny oraz książki zdobyli: Katarzyna Ziółkowska, Michał Krauzowicz, Izabella Stegienko, Katarzyna Sadowska, Paulina Misztal Gratulujemy! Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie. Wszystkim zaś serdecznie dziękujemy za udział!

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.