03 09 2018

Festiwal Kolorów na Stawach Walczawskiego już dziś

03.09.2018, godz.: 07:34
Festiwal Kolorów na Stawach Walczawskiego już dziś
fot. Facebook Kolorowo Balonowo

 Stawy Walczewskiego eksplodują feerią kolorów. Dziś odbędzie się bowiem impreza pod nazwą „Color Fest Party”, coraz popularniejsza forma plenerowej zabawy, która gromadzi ludzi w każdym wieku.

– Color Fest Party to darmowa, plenerowa impreza muzyczna, na którą zaproszeni mogą czuć się wszyscy: starsi i młodsi, całe rodziny z dziećmi, uczniowie i studenci. Jest to polska edycja jednego z najradośniejszych wydarzeń, o jakich można było usłyszeć w ostatnich sezonach. Impreza przywędrowała do nas z Indii, gdzie jest uznawana za święto radości właśnie. W Polsce i Europie bardzo pozytywnie przyjęła się szczególnie wśród młodych ludzi, którym ogromną frajdę sprawia malowanie się nawzajem proszkami o wszystkich kolorach tęczy – informują organizatorzy imprezy.

Podczas wydarzenia na „Walca” uczestnicy mogą się spodziewać kolorowych proszków Holi najwyższej jakości, barwnych serpentyn wystrzeliwanych w powietrze, kolorowych balonów z helem, wielobarwnej waty cukrowej oraz lodów, eneregtycznej muzyki i pozytywnie zakręconej atmosfery.

Początek 3 września o godz. 16.00. Wstęp wolny. Więcej tutaj

 

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata