reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

18

03 2023

ExMaanam z koncertem w Grodzisku!


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

ExMaanam z koncertem w Grodzisku! - Grodzisk News


Pod koniec kwietnia na grodziskiej scenie zagości reaktywowana legenda polskiej muzyki, czyli zespół ExMaanam. Koncert odbędzie się w hali przy ul. Sportowej, więc można się spodziewać licznej publiczności.


ExMaanam to swoista reaktywacja zespołu, którego pierwszą wokalistką była Kora Jackowska. Z jej charakterystycznym i nietuzinkowym wokalem kojarzymy takie przeboje jak "Kocham Cię, kochanie moje", "Szare miraże" czy"Cykady na Cykladach”. 29 kwietnia wybrzmią owe legendarne utwory w wykonaniu bardzo energetycznej wokalistki Agi Bieńkowskiej.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–ExMaanam wystąpi z repertuarem będącym między innymi zbiorem wielkich przebojów uwielbianych przez kilka pokoleń fanów dostarczy niezapomnianych doświadczeń muzycznych wszystkim stęsknionym twórczości nowofalowego Maanamu – podkreślają organizatorzy koncertu w Grodzisku.

Na scenie prócz Agi Bieńkowskiej zobaczymy Tomasza Kupca, Waldemara Dążego oraz muzyków, którzy przez 25 lat tworzyli zespół Maanam - Ryszarda Olesińskiego i Pawła Markowskiego!

My zaś już wkrótce ogłosimy konkurs, w którym do wygrania będą bilety na koncert.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.