31 01 2020

Elektryczny Solaris już na testach [FOTO]

31.01.2020, godz.: 12:55
Elektryczny Solaris już na testach [FOTO]
fot. zabiawola.pl

Tak jak pisaliśmy w ubiegłym tygodniu, w tym Żabia Wola rozpoczęła testy autobusu elektrycznego. Pierwszym z trzech pojazdów przewidzianych do sprawdzianów jest Solaris Urbino 12 IV Electric.

Pojazd został oznaczony jako linia G, którą mogą bezpłatnie przejechać się mieszkańcy. Testy tego pojazdu mają trwać do 3 lutego.

– Podczas testów sprawdzane jest działanie zainstalowanych i proponowanych przez producentów systemów, zużycie energii/paliwa, komfort jazdy i możliwości techniczno-eksploatacyjne pojazdów – poinformowali urzędnicy.

Do dziś mają potrwać także testy nie elektrycznego, ale niskoemisyjnego Mercedesa Sprintera. Od 5 do 12 lutego zaś mieszkańcy będą mogli sprawdzić komfort podróży w Mercedesie eCitaro.

Tymczasem zobaczcie zdjęcia elektrycznego solarisa w Żabiej Woli.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata