TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

27

03 2023

Efektowne zwycięstwo piłkarzy Chlebni


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayEfektowne zwycięstwo piłkarzy Chlebni - Grodzisk News


Zawodnicy LKS-u Chlebnia rozbili na wyjeździe ostatni zespół w V lidze aż 9:0. Znakomitą formą strzelecką popisali się Łukasz Gwardiak i Jakub Łabęda. Wysokie zwycięstwo zanotował również Milan Milanówek.


W niedzielę piłkarze LKS-u Chlebnia pojechali do Jabłonnej zmierzyć się z tamtejszą Jabłonianką. Rywal jest w totalnym kryzysie – zajmuje ostatnie miejsce w lidze, a wygrał tylko raz we wrześniu na wyjeździe z Żyrardowianką. W rundzie jesiennej Chlebnia pokonała u siebie Jabłoniankę 7:0, więc faworyt mógł być tylko jeden.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Chlebnia pojechała na stadion rywala jak po swoje. Po pierwszych 45 minutach było 3:0 (bramki strzelili Jakub Łabęda i Stanisław Kania), ale co najlepsze miało nadejść po przerwie. Łabęda dorzucił kolejne dwa gole, skutecznością popisał się Łukasz Gwardiak, którzy ustrzelił hattricka, a jednego gola „dorzucił” Krzysztof Bajurski. Ostatecznie Chlebnia wygrała 9:0 i po tym, spotkaniu z 29 punktami zajmuje siódmą lokatę w tabeli Decathlon V Ligi. Co ciekawe do zajmującego drugą lokatę LKS Promna, Chlebnia traci jedynie cztery „oczka”.

Tuż za drużyną LKS-u w tabeli plasuje się Milan Milanówek, który ma punkt mniej. Drużyna z miasta ogrodu również w weekend wygrała swoje wyjazdowe spotkanie – pokonali 4:1 Płomień Dębe Wielkie.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.