TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

27

03 2023

Efektowne zwycięstwo piłkarzy Chlebni


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayEfektowne zwycięstwo piłkarzy Chlebni - Grodzisk News


Zawodnicy LKS-u Chlebnia rozbili na wyjeździe ostatni zespół w V lidze aż 9:0. Znakomitą formą strzelecką popisali się Łukasz Gwardiak i Jakub Łabęda. Wysokie zwycięstwo zanotował również Milan Milanówek.


W niedzielę piłkarze LKS-u Chlebnia pojechali do Jabłonnej zmierzyć się z tamtejszą Jabłonianką. Rywal jest w totalnym kryzysie – zajmuje ostatnie miejsce w lidze, a wygrał tylko raz we wrześniu na wyjeździe z Żyrardowianką. W rundzie jesiennej Chlebnia pokonała u siebie Jabłoniankę 7:0, więc faworyt mógł być tylko jeden.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Chlebnia pojechała na stadion rywala jak po swoje. Po pierwszych 45 minutach było 3:0 (bramki strzelili Jakub Łabęda i Stanisław Kania), ale co najlepsze miało nadejść po przerwie. Łabęda dorzucił kolejne dwa gole, skutecznością popisał się Łukasz Gwardiak, którzy ustrzelił hattricka, a jednego gola „dorzucił” Krzysztof Bajurski. Ostatecznie Chlebnia wygrała 9:0 i po tym, spotkaniu z 29 punktami zajmuje siódmą lokatę w tabeli Decathlon V Ligi. Co ciekawe do zajmującego drugą lokatę LKS Promna, Chlebnia traci jedynie cztery „oczka”.

Tuż za drużyną LKS-u w tabeli plasuje się Milan Milanówek, który ma punkt mniej. Drużyna z miasta ogrodu również w weekend wygrała swoje wyjazdowe spotkanie – pokonali 4:1 Płomień Dębe Wielkie.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.