11 06 2019

Edu Truck przyjedzie do Milanówka

11.06.2019, godz.: 19:35
Edu Truck przyjedzie do Milanówka
fot. Mat. organizatora

Do Milanówka już w sobotę przyjedzie wyjątkowa ciężarówka. To Edu Truck, czyli Mobilne Centrum Edukacyjne. Ruszyły zapisy dla dzieci i młodzieży liczba miejsc ograniczona.

Edu Truck pozwala brać udział w zajęciach edukacyjnych mających na celu promowanie wykorzystania nowoczesnych technologii w edukacji. Uczestnicy wydarzenia będą rozwiązują quizy edukacyjne na interaktywnych kostkach i podłodze oraz poznają zasady nauki programowania, istotnego elementu obowiązującej podstawy programowej.

Wewnątrz mobilnego centrum milanowienie obejrzą prezentalecje multimedialne na specjalnych interaktywnych tablicach. Poświęcone będą różnym zagadnieniom edukacyjnym, np. wiedzy o DNA i nowych technologiach. Nie zabraknie też okularów przenoszących do wirtualnego świata.

Zajęcia w Edu Trucku przewidziano dla trzech grup po 15 osób każda. Konkretnie od godz. 11.00 odbędą się po sobie trzy 45-minuitowe sesje. Zapisy pod numerem telfonu: 22 758 32 34

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.