TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

28

06 2020

E-biznes w czasach kryzysu ? czy to się opłaca?


Artykuł sponsorowany


E-biznes w czasach kryzysu ? czy to się opłaca? - Grodzisk NewsJak oceniacie sytuację polskich przedsiębiorców w  dobie epidemii?
Trzeba przyznać, że z przykrością  i rosnącym zmartwieniem obserwujmy aktualne wydarzenia. Sami jesteśmy przedsiębiorcami, prowadzimy firmę, dlatego rozumiemy sytuację wszystkich tych, którzy musieli wstrzymać prac. Być może stoją przed widmem zwolnienia pracowników, obawiają się o płynność finansową i  główkują, jak pokryć wszystkie koszty, a jednocześnie uniknąć widma plajty.  Należy jednak podkreślić, że  osoby prowadzące biznes odznaczają się myśleniem perspektywicznym i przyszłościowym. Potrafią zastanawiać się nie tylko nad chwilą obecną, ale też planować długoterminowe strategie;  przewidywać, co może się stać za kilka miesięcy i lat. Nikt nie twierdzi oczywiście, że dało się przewidzieć wybuch epidemii. Teraz, gdy myślimy, że ona się kończy, cała polska gospodarka będzie wyglądała inaczej i wszyscy będziemy musieli odnaleźć się w tej nowej rzeczywistości. Macie na myśli przeniesienie  biznesu do internetu i zmianę trybu pracy na zdalny?
Internet daje nieograniczone możliwości rozwijania firmy. Weźmy choćby e-commerce. Jak wskazują statystyki zainteresowanie zakupami on-line jest bardzo duże i ciągle rośnie.  Strony internetowe projektuje się  w dzisiejszych czasach tak, aby zachowywały pełnię funkcjonalności na każdym urządzeniu, a skoro tak, to klienci mogą dokonywać zakupów niemal w każdym momencie: w autobusie, leżąc w łóżku, jedząc śniadanie.  Wykorzystajmy ten kryzys  na przeniesienie biznesu do internetu. To w bardzo wielu sytuacjach jest nie tylko możliwe, ale też bardzo opłacalne.  Przyjrzyjmy się choćby kwiaciarniom ? przecież mogą  zamówić stronę internetową i  świadczyć usługi jako poczta kwiatowa. Fryzjerzy?  Dzięki stronie internetowej z rezerwacjami mogą znacznie ułatwić swoim klientom planowanie wizyty w salonie. Kosmetyczki? Co stoi na przeszkodzie, żeby założyły stronę intern`etową i świadczyły usługi mobilne? No tak,  ale przecież lokalne przedsiębiorstwa bardzo często funkcjonują na zasadzie polecenia, marketingu szeptanego. W sieci nie będą tak rozpoznawalne.
Wprost przeciwnie. Dobrze przemyślana, zaprojektowana i zoptymalizowana witryna działa  jak rzesza zadowolonych klientów, którzy z ust do ust przekazują sobie rekomendacje. Osobom, które prowadzą firmy o małym zasięgu, proponujemy  tzw. lokalne SEO, czyli pozycjonowanie z użyciem fraz miejscowych. W ten sposób trafiamy z ofertą do osób, które szukają np. najbliższej pizzerii albo krawcowej, która ma salon za rogiem. Swoim klientom proponujemy takie usługi w niewygórowanych cenach, a wiem z doświadczenia, że  pieniądze wydane na marketing internetowy są inwestycją, która zwraca się błyskawicznie.  Pozycjonowanie, lokalne SEO ? brzmi to bardzo enigmatycznie?
Częścią naszej pracy jest edukowanie klientów i zwiększanie ich świadomości w zakresie prowadzenia e-biznesu, dlatego chętnie tłumaczymy zawiłości z tym związane. Zawsze tłumaczymy co będzie wykonane. Kiedy proponujemy pozycjonowanie strony internetowej, w grę wchodzą takie nasze działania, które sprawią, że będzie się ona pojawiała jak najwyżej w wynikach wyszukiwania. Kiedy użytkownik wpiszę  do wyszukiwarki np. domowy obiad, powinien zobaczyć restauracje oferujące takie posiłki, które w dodatku znajdują się jak najbliżej jego lokalizacji. Żeby taki efekt osiągnąć, trzeba przeprowadzić szereg działań, które warto zlecić specjalistom. Wyobraźmy sobie tylko, że nasza strona internetowa pojawia się na liście wyników wyszukiwania za każdym razem, kiedy użytkownik (przyszły klient) szuka w  sieci informacji na temat usług oferowanych przez naszą firmę. Przecież to czysty zysk. Inwestycja w zbudowanie strony internetowej i jej pozycjonowanie jest w obecnych czasach najlepszym z możliwych pomysłów. Zamiast załamywać ręce, warto przygotować ofertę dla klientów, którzy są zamknięci w domach, nie robią stacjonarnych zakupów i chętnie korzystają z usług dostępnych on-line. Zresztą, strona internetowa w dzisiejszych czasach jest prawdziwym ?must have?, a trend na korzystanie z  rozmaitych usług przez internet będzie się  tylko nasilał.   Jak wobec tego właściciel firmy może skorzystać z usług  agencji interaktywnej?
To bardzo proste.  Można się z nami skontaktować bez wychodzenia z domu, telefonicznie albo za pomocą strony internetowej. My  zaproponujemy rozwiązanie odpowiadające potrzebom i rozdysponujemy pracę między  odpowiednich specjalistów. Skuteczność naszych działań jest łatwo weryfikowalna, za pomocą statystyk, ale widać ją przede wszystkim w rosnącej sprzedaży. W UrbanCreative.pl wiemy, że jeżeli Twoja firma dzięki nam zarobi, to i my zarobimy wraz z nią.reklama Grodzisk mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.