TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

27

06 2022

Dziś znów będzie upalnie. Drugi stopień alarmu IMGW


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayDziś znów będzie upalnie. Drugi stopień alarmu IMGW - Grodzisk News


Do Polski dotarła fala upałów, które dają się we znaki w znacznej części. Od kilku dni temperatu sięga lub przekracza 30 stopni Celsjusza, a dziś w cieniu będzie w naszym regionie jeszcze goręcej.


Według prognoz temperatura powietrza w naszym powiecie osiągnie w cieniu nawet 34 stopnie Celsjusza.Temperatura minimalna w nocy to natomiast 20 stopni.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Warszawie w wydał w tej kwestii ostrzeżenia drugiego stopnia dla wszystkich województw.

W upalne dni starajmy się ograniczać przebywanie na słońcu. Należy także pić dużo wody, ponieważ dużo jej tracimy, pocąc się. Ponadto dzięki temu łatwiej możemy się schłodzić organizm. Wysokie temperatury są szczególnie niebezpieczne dla osób starszych i małych dzieci. Pamiętajmy więc, aby zachować rozsądek.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.