TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

14

05 2024

Dziś zamkną Piaskową na dwa tygodnie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsDziś zamkną Piaskową na dwa tygodnie - Grodzisk News


Grodziski magistrat poinformował, że od dziś ul. Piaskowa będzie zamknięta przez najbliższe dwa tygodnie. Chodzi o odcinek od ul. Na Laski do Okrężnej.


Grodziski magistrat realizuje inwestycję, której wykonawcę wybrał jeszcze w ubiegłym roku. Chodzi o modernizację dwóch odcinków ul. Piaskowej: od ul. Nadarzyńskiej do torów WKD oraz od ul. Na Laski do ul. Okrężnej. Koszt inwestycji to 817 tys. zł.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W związku z kolejnym etapem prac, miasto zapowiedziało całkowite zamknięcie remontowanego fragmentu. - Informujemy, że w dniach 14-28 maja br. zostanie zamknięta całkowicie ul. Piaskowa na odcinku od ul. Na Laski do ul. Okrężnej - poinformował Urząd Miejski w Grodzisku Mazowieckim.

Przypominamy również, że wczoraj ruszyła przebudowa ul. Topolowej, która ma się zakończyć w ciągu najbliższych sześciu miesięcy.

Dziś zamkną Piaskową na dwa tygodnie - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Dlaczego nie potrafią położyć asfaltu w nocy na całej długości.Tylki zerwali i zostawili dziadostwo nie oznaczone.Mieszkaniec Piaskowej.
Ra


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.