TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

20

04 2021

Dziś wzmożone kontrole na grodziskich drogach. Zdejmij nogę z gazu


Grodzisk News


foto: mazowiecka.policja.gov.plDziś wzmożone kontrole na grodziskich drogach. Zdejmij nogę z gazu - Grodzisk News


Dziś grodziscy policjanci prowadzą działania w ramach akcji "Bezpieczna prędkość 2021". Kierowcy także muszą liczyć się z surowym egzekwowaniem przepisów. Lepiej zdjąć nogę z gazu.


– Nadrzędnym celem działań jest zmniejszenie ryzyka powstawania wypadków drogowych przez egzekwowanie od kierujących pojazdami przestrzegania obowiązujących ograniczeń prędkości – przekonują policjanci.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

– Dziś na terenie garnizonu stołecznego policjanci drogówki przeprowadzają kolejne działania „BEZPIECZNA PRĘDKOŚĆ 2021”. Funkcjonariusze podczas kontroli sprawdzają, czy kierowcy przestrzegają ograniczeń prędkości obowiązujących na danej drodze – poinformowała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku.

– Należy pamiętać, że kierujący, który nie stosuje się do ograniczeń prędkości zagraża nie tylko sobie, ale także innym uczestnikom ruchu drogowego. Ma to szczególne znaczenie w przypadku zdarzenia z udziałem pieszego, dla którego nawet nieznaczne przekroczenie dopuszczalnej prędkości przez kierującego zmniejsza szanse na przeżycie – dodaje.

My zaś apelujemy: zdejmijcie nogę z gazu.

💬︎   dodaj komentarz

czyli chowają się bardziej niż zawsze w krzakach za płotami i czym sie da a wieczorem bedą włączać sygnały błyskowe dopiero jak kogoś upolują

mekintosz1231
20-04-2021 13:07

łatamy dziurę budżetową kosztem kierowców

JedźPanWxxx
20-04-2021 22:17
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.