06 11 2019

Dziś wyłączenia wody w miastach ogrodach

06.11.2019, godz.: 10:37
Dziś wyłączenia wody w miastach ogrodach
fot. podkowalesna.pl

Od rana dostępu do bieżącej wody nie ma część mieszkańców Milanówka oraz Podkowy Leśnej. Dopływ kranówki będzie odcięty przez dobrych kilka godzin.

W Milanówku jest to spowodowane awarią sieci wodociągowej w ulicy Czubińskiej. W konsekwencji, by dokonać niezbędnych napraw ekipy techniczne odcięły dopływ wody do ulic Falęckiej, Zielonej, Naddawki, Wiosennej oraz Czubińskiej na odcinku od ul. Zielonej w kierunku północnym.

Milanowscy wodociągowcy podali, że planowane zakończenie prac, a tym samym włączenie wody, powinno nastąpić około godz. 15.00.

W Podkowie Leśnej dziś także odcięto dopływ wody. Wyłączenie obejmuje budynki znajdujące się przy ul. Jana Pawła II. W tym jednak przypadku było to działanie zaplanowane, związane z pracami konserwacyjnymi.

W podkowiańskich kranach jest sucho od godz. 9.00 i będzie tak do 17.00.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.