reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

28

10 2020

Dziś protest spacerowiczów w Grodzisku. Możliwe utrudnienia w ruchu


Grodzisk News


Dziś protest spacerowiczów w Grodzisku. Możliwe utrudnienia w ruchu - Grodzisk News


Dziś wieczorem ulicami Grodziska przejdzie spacer mieszkańców na znak protestu wobec decyzji Trybunału Konstytucyjnego, który kilka dni temu uznał tzw. aborcję eugeniczną za niezgodną z konstytucją. Protest ma się rozpocząć o godz. 19.00.


reklama Grodzisk mazowiecki

Jak informują organizatorzy, ze względu na pandemię, nie jest to zgromadzenie, lecz indywidualny spacer każdego z obywateli, należy przyjść w maseczce i zachować dystans. Wydarzenie ma się rozpocząć o godz. 19.00 przed budynkiem sądu przy ul. Bartniaka, następnie przejdzie tą ulicą w kierunku 1 Maja i dalej wzdłuż dworca PKP. Następnie spacerowicze skręcą w ul. 11 Listopada i przejdą na plac Zygmunta Starego, gdzie przed siedzibą Prawa i Sprawiedliwości spacer się zakończy.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.