reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

18

01 2024

Dziś prokuratorskie czynności z zatrzymanym w sprawie zabójstwa w Grodzisku. Poznamy szczegóły


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsDziś prokuratorskie czynności  z zatrzymanym w sprawie zabójstwa w Grodzisku. Poznamy szczegóły - Grodzisk News


Na godzinę 13.00 w grodziskiej prokuraturze zaplanowano przesłuchanie mężczyzny zatrzymanego w sprawie zabójstwa 34-letniego mieszkańca miasta. Przeprowadzone zostaną czynności prokuratorskie, po których zatrzymany usłyszy prawdopodobnie zarzuty.


O tragicznych wydarzeniach z wtorku, 16 stycznia mówi cały Grodzisk, a także media lokalne i ogólnopolskie. Około godz. 16.00 przy ul. Kościuszki nieopodal ratusza 34-latek został śmiertelnie ugodzony nożem lub – jak określiła to prokuratura – narzędziem ostrokończystym. Zaatakowany mężczyzna zmarł w szpitalu, mimo pomocy medycznej. Odniesione rany okazały się śmiertelne.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Na miejscu zdarzenia zostały wykonane oględziny przez funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. W sprawie zatrzymano jednego mężczyznę. Zabezpieczono również monitoring z okolic miejsca zdarzenia. 

Jak informowała nas wczoraj prokuratura, „trwają intensywne czynności procesowe nadzorowane przez prokuraturę, gromadzony jest materiał dowodowy, przesłuchiwani są świadkowie. Po wykonaniu tych wstępnych i istotnych dla dalszego biegu śledztwa czynności procesowych, podjęta zostanie decyzja o dalszym losie zatrzymanego mężczyzny, w tym ewentualnej decyzji o przedstawieniu mu zarzutu”.

Dziś zaś mają być prowadzone czynności z zatrzymanym. – Czynności prokuratorskie z zatrzymanym mężczyzną zaplanowano na godz. 13.00. Po godz. 15.00 powinniśmy wiedzieć więcej na temat dalszego toku sprawy, m.in. treści ewentualnych zarzutów – mówi w rozmowie z nami prok. Szymon Banna, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Nowe informacje przekażemy niezwłocznie.

💬︎   dodaj komentarz

Kluczowe czy Panowie się znali, czy zmarły był przypadkową osobą.
Jakie były motyw, czy agresja miała jakikolwiek sens

Zaniepokojona
18-01-2024 12:34

Dokładnie! Też czekam na te informacje

Tak
18-01-2024 16:50

Tyle mówią, żeby nic nie powiedzieć. A nam chodzi o to czy to porachunki, czy zwykły człowiek zginął.

Asik
13-02-2024 18:12
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.