reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

07

06 2023

Dziś Pogoń powalczy o Mazowiecki Puchar Polski


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Pogoń Grodzisk MazowieckiDziś Pogoń powalczy o Mazowiecki Puchar Polski - Grodzisk News


Dziś stadion stołecznego Hutnika będzie areną finału forBET Mazowieckiego Pucharu Polski. W finale tych rozgrywek zmierzą się Pogoń Grodzisk Mazowiecki oraz rezerwy warszawskiej Legii.


Piłkarze grodziskiej Pogoni w drodze do finału w pokonanym polu zostawili Świt Nowy Dwór Mazowiecki (1:0), KTS Weszło Warszawa, w którym występuje m.in. były reprezentant Polski Jakub Kosecki (3:2) oraz Legionovię Legionowo (3:0).

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Z kolei rezerwy Legii musiały sobie poradzić z Mławianką Mława (3:0), KS CK Troszyn (3:2 – po dogrywce) oraz z Bronią Radom (3:1), z którą w ostatni weekend mierzyli się podopieczni Mateusza Dudka więcej tutaj.

W środę 7 czerwca obie ekipy zmierzą się na stadionie Hutnika w finale forBET Mazowieckiego Pucharu Polski. Będzie to trzecie spotkanie tych zespołów w bieżącym sezonie. Wcześniej dwukrotnie rywalizowali w lidze. Na jesieni w Legia Training Center padł remis 1:1 (gole Igora Korczakowskiego i Jeana Sarmiento), natomiast na wiosnę gracze Pogoni przegrali u siebie 0:2 po bramkach Dawida Kiedrowicza i Jakuba Jędrasika. Jak będzie tym razem?

Początek spotkania o godz. 19.00. Spotkanie będzie transmitowane w serwisie YouTube przez MZPN TV.








Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.



Treść komentarza
Podpis







📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE



💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE



odwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.