reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

07

06 2023

Dziś Pogoń powalczy o Mazowiecki Puchar Polski


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Pogoń Grodzisk MazowieckiDziś Pogoń powalczy o Mazowiecki Puchar Polski - Grodzisk News


Dziś stadion stołecznego Hutnika będzie areną finału forBET Mazowieckiego Pucharu Polski. W finale tych rozgrywek zmierzą się Pogoń Grodzisk Mazowiecki oraz rezerwy warszawskiej Legii.


Piłkarze grodziskiej Pogoni w drodze do finału w pokonanym polu zostawili Świt Nowy Dwór Mazowiecki (1:0), KTS Weszło Warszawa, w którym występuje m.in. były reprezentant Polski Jakub Kosecki (3:2) oraz Legionovię Legionowo (3:0).

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Z kolei rezerwy Legii musiały sobie poradzić z Mławianką Mława (3:0), KS CK Troszyn (3:2 – po dogrywce) oraz z Bronią Radom (3:1), z którą w ostatni weekend mierzyli się podopieczni Mateusza Dudka więcej tutaj.

W środę 7 czerwca obie ekipy zmierzą się na stadionie Hutnika w finale forBET Mazowieckiego Pucharu Polski. Będzie to trzecie spotkanie tych zespołów w bieżącym sezonie. Wcześniej dwukrotnie rywalizowali w lidze. Na jesieni w Legia Training Center padł remis 1:1 (gole Igora Korczakowskiego i Jeana Sarmiento), natomiast na wiosnę gracze Pogoni przegrali u siebie 0:2 po bramkach Dawida Kiedrowicza i Jakuba Jędrasika. Jak będzie tym razem?

Początek spotkania o godz. 19.00. Spotkanie będzie transmitowane w serwisie YouTube przez MZPN TV.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.