reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

22

09 2023

Dziś gala MMA w Grodzisku. Będą utrudnienia


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsDziś gala MMA w Grodzisku. Będą utrudnienia - Grodzisk News


Dziś w hali przy ul. Sportowej 29 w Grodzisku odbędzie się gala Cave MMA 3. Urząd informuje o możliwych utrudnieniach w ruchu w rejonie Centrum Aktywizacji i Integracji Społecznej.


Grodziska hala widowiskowo-sportowa będzie dziś areną gali Cave MMA 3, na której wystąpią zawodnicy z przeszłością w federacjach KSW czy nawet UFC. W walce wieczoru zawalczą Tomasz Jakubiec z Jasonem Radcliffem, a w co-main evencie zmierzą się Albert Ozimkowski z Gilem Carvalho. Ciekawie zapowiada się starcie kobiet gdzie Marta Wilczek spróbuje pokonać była zawodniczkę UFC Sarah Frotę.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Urząd Miasta w Grodzisku Mazowieckim poinformował, że w związku z imprezą mogą pojawić się utrudnienia w ruchu. – W czasie trwania imprezy i bezpośrednio po jej zakończeniu mogą występować czasowe utrudnienia w ruchu drogowym. Należy nie kierować się przyzwyczajeniami, ale stosować się do wskazanych oznaczeń i wydawanych poleceń przez kierujących ruchem funkcjonariuszy, w celu sprawnego i bezpiecznego powrotu do domu – czytamy w komunikacie.

Miasto opublikowało też mapkę gdzie można w niedalekiej odległości od hali zostawić auto. Urzędnicy proponują parkingi, przy ulicy Spokojnej, parking na targowisku miejskim, przy ulicy Montwiłła oraz parking na terenie Szpitala Zachodniego.

Dziś gala MMA w Grodzisku. Będą utrudnienia - Grodzisk Newsfoto: grodzisk.pl


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Miasto wybudowało halę za ponad 60 milionów żeby odbywały się w niej notorycznie zawody MMA. Powinna się nazywać -> Hala imienia MMA. Główny ośrodek kultury w mieście.

1000p
22-09-2023 13:24

Bingo

Jack L.
22-09-2023 16:08

Racja lepiej niech stoi pusta

Longer
22-09-2023 19:10

pokaż wszystkie komentarze (8)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.