TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

20

08 2022

Dziś 20. urodziny świetlicy w Zabłotni, piknik i otwarcie placu zabaw


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: centrumkultury.eu1 - Grodzisk News


Pamiętacie cykle wakacyjnych pikników „Nasze wsie naszą dumą” w Grodzisku? Będzie okazja, by sobie o nich przypomnieć, bowiem właśnie pod takim hasłem dziś odbędzie impreza sołecka w Zabłotni.


Piknik będzie zarazem okazją do świętowania 20-lecia istnienia świetlicy w Zabłotni. Za tym pójdzie otwarcie nowego placu zabaw. Rozpocznie się o godz. 14.00.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Organizatorzy zaplanowali m.in. popisy wokalne, spektakl “Morskie przygody Odysa” w wykonaniu Teatru Wariacja; będzie dmuchane wesołe miasteczko, show Pana Buźki warsztaty plastyczne, animacje sportowe, malowanie buziek, gry i zabawy. Piknikowe smakołyki zaserwuje z kolei kuchnia polowa.

Dodatkową porcję przyjętych kalorii spalimy podczas zabawy tanecznej, która rozpocznie się o godz. 17.30. A muzykę na żywo zapewni zespół Dekret.

Dziś 20. urodziny świetlicy w Zabłotni, piknik i otwarcie placu zabaw - Grodzisk Newsfoto: centrumkultury.eu


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.