04 12 2019

Dziesięć miejscowości wciąż z szansą na odwiedziny ciężarówki Coca-Coli

04.12.2019, godz.: 17:05
Dziesięć miejscowości wciąż z szansą na odwiedziny ciężarówki Coca-Coli
fot. Facebook/Coca-Cola

Coca-Cola podała wyniki facebookowego głosowania dotyczącego odwiedzin słynnej świątecznej ciężarówki w kilku miejscowościach przed Bożym Naradzeniem. Do finałowego etapu przeszło dziesięć miejscowości.

W głosowaniu brali udział także mieszkańcy naszego regionu w nadziei, że być może Grodzisk lub inne miejscowości zakwalifikują się do finałowej dziesiątki.

Głosowano za pośrednictwem komentarzy na Facebooku. Aby głos był ważny, trzeba było po hasztagu wpisać jednym ciągiem liter (bez polskich znaków, znaków interpunkcyjnych oraz spacji, a dwuczłonową nazwę łącznie) nazwę miejscowości. Jedna osoba mogła głosować wielokrotnie.

Grono dziesięciu miast i miejscowości z największą liczbą głosów stanowią w kolejności alfabetycznej:
– Brodnica
– Chorzele
– Choszczno
– Drawno
– Iława
– Kalisz Pomorski
– Lublin
– Międzychód
– Sandomierz
– Sławno

– W finałowym głosowaniu na żywo wybierzecie 3 miasta, do których przyjedzie świąteczna ciężarówka Coca-Cola. Startujemy w piątek 6 grudnia o 15:00, a głosowanie potrwa do 19:00. Do zobaczenia! – poinformowała Coca-Cola na profilu facebookowym.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.