21 01 2020

Dziesiąte Grodziskie Kolędowanie przed nami

21.01.2020, godz.: 19:44
Dziesiąte Grodziskie Kolędowanie przed nami
Fot. grodzisk.pl

W pierwszy weekend lutego odbędzie się dziesiąta już odsłona Grodziskiego Kolędowania. W tym roku przed nami aż dwa dni obcowania z muzyką w wykonaniu chórów z regionu.

Tradycyjnie Grodziskie Kolędowanie odbędzie się w Kościele pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy przy ul. Piaskowej 21. Z repertuarem świątecznym wystąpią w sobotę (1 lutego): Grodziski Chór Bogorya, Chór SP nr 5 w Grodzisku, Chór Viva La Musica, Chór Cantabile SP nr 6 w Grodzisku, Chór Adoramus Prafii MBNP, Chór PSM i ST. im. T. Bairda.

W niedzielę 2 lutego zaprezentują się z kolei: Chór SP nr w Grodzisku, Chór Uniwersytetu Trzeciego Wieku Fermata, Zespół Wokalny Żółwiki SP w Żółwinie, Grodziski Chór Cantata, Chór SP w Książenicach, a dwa dni muzykowania klamrą zepnie kolejny występ Grodziskiego Chóru Bogorya.

Podczas występów usłyszymy popularne i mniej znane kolędy. Kolędowanie rozpocznie się o godz. 19.00 w sobotę i o 19.30 w niedzielę. Wstęp wolny.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata