26 03 2020

Dzień otwarty nowego żłobka odwołany

26.03.2020, godz.: 08:34
Dzień otwarty nowego żłobka odwołany
Fot. zabiawola.pl

Planowany na 28 marca dzień otwarty w żłobku w Żabiej Woli został odwołany w związku z pandemią. Zostanie zorganizowany w późniejszym terminie. Tymczasem gmina udostępniła zdjęcia z wnętrza obiektu.

Panująca pandemia koronawirusa powoduje, że wszystkie wydarzenia, podczas których mogą gromadzić się ludzie są odwoływane. Nie inaczej musiało być z dniem otwartym w nowo wybudowanym żłobku przy ul. Spółdzielczej w Żabiej Woli, który miał odbyć się w najbliższą sobotę (28 marca). – Niestety w związku z pandemią – planowany na 28 marca Dzień Otwarty nie dojdzie do skutku. Zostanie on zorganizowany w późniejszym terminie – poinformował Urząd Gminy Żabia Wola. – Żłobek uzyskał wszelkie wymagane do rozpoczęcia działalności pozwolenia, został również wpisany do Rejestru Żłobków. Nabór pracowników zakończył się pomyślnie – dodali urzędnicy.

Rekrutacja do nowej placówki cieszyła się dużym zainteresowaniem, zgłoszono 44 dzieci. Nie wiadomo jednak kiedy rozpocznie się opieka nad dziećmi, ale prawdopodobnie termin ten będzie zbieżny z powrotem dzieci do wszystkich placówek oświatowych.

Wszelkie informacje dostępne są pod numerem telefonu (600 852 413).

Jeżeli ktoś był ciekaw jak prezentuje się nowa placówka od środka, gmina opublikowała zdjęcia.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata