22 05 2020

Dzieciaki z regionu nagrały „szesnastkę” z powerem. Obejrzyj, posłuchaj!

22.05.2020, godz.: 12:38
Dzieciaki z regionu nagrały „szesnastkę” z powerem. Obejrzyj, posłuchaj!
fot. YouTube/eloBruno

Akcja #hot16challenge2 stała się hitem internetu. Zaczęło się od artystów nagrywających piosenki w akcji zbierania pieniędzy dla medyków na froncie walki z koronawirusem. Wkrótce dołączyli sportowcy, naukowcy, celebryci, a nawet politycy. Nas jednak mocą i szczerością przekazu urzekła „szesnastka” w wykonaniu… 8-latka i 3-latki. Polecamy obejrzeć i posłuchać!

Bruno i Laura to mali mieszkańcy naszego regionu, którzy z pomocą taty Roberta przygotowali i zaprezentowali utwór „Power do działania”. W ten sposób pokazali, ze każdy może włączyć się do akcji mającej na celu niesienie pomocy i wsparcia innym.

Robert, ojciec rozśpiewanej – czy raczej „rozrapowanej” – dwójki, przyznaje że w ten sposób dzieci mogą nauczyć się dzielenia pozytywnych wartości z innymi ludźmi, prezentować je w życiu codziennym. – Ważny jest również aspekt edukacyjny, by nauczyć dzieci umiejętnie i świadomie poruszać się w świecie internetu. Chcę już na początku pokazać im, że może to być bardzo pożyteczne narzędzie, jeśli będą umiały unikać zalewu śmieciowych i szkodliwych treści – mówi Robert. Zobaczcie sami.

– Nagranie było dla naszej rodzinki też formą pozytywnego oczyszczenia. Za pośrednictwem szesnastki uwolniliśmy emocje i napięcia narastające przecież we wszystkich z powodu przedłużającej się izolacji. Nam dało to własnie power do działania i mamy nadzieję, że innym także go da, choć odrobinę – dodaje.

Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/hot16challenge Hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka – “Beef z koronawirusem #hot16challenge” dla Siepomaga.pl. Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z Koronawirusem. Zbiórka dostępna jest pod adresem: http://siepomaga.pl/hot16challenge. Całą akcję można śledzić na stronie http://hot16challenge.network

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata