TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

10

05 2022

Działasz lokalnie? Zgłoś się po kasę


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayDziałasz lokalnie? Zgłoś się po kasę - Grodzisk News


Do 13 maja organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne z terenu powiatu grodziskiego i gminy Brwinów mogą ubiegać się o dotację do 6.000 zł na projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego i służą poprawie jakości życia.  W tym roku na dofinansowanie mogą liczyć także projekty na rzecz uchodźców wojennych z Ukrainy. 


Stowarzyszenie Europa i My we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce, gminą Brwinów oraz pod patronatem Burmistrza Grodziska Mazowieckiego prowadzi konkurs Działaj Lokalne Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Pula środków przeznaczonych na granty wynosi 55 000 zł. 

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Otwieramy się na projekty interwencyjne wspierające uchodźców z Ukrainy w ramach ścieżki specjalnej „Działaj lokalnie i solidarnie z Ukrainą” – mówi Daniel  Prędkopowicz, prezes Stowarzyszenia Europa i My. – Chcemy wesprzeć organizacje i grupy, które zapewniają im bezpieczeństwo, pomoc humanitarną, integrują w Polsce, prowadzą działania edukacyjne i opiekuńcze dla dzieci. Wspieramy projekty, które aktywizują mieszkańców i są odpowiedzią na lokalne potrzeby, także te związane z przyjazdem naszych wschodnich sąsiadów, ale także bezpośrednio dotyczące naszej okolicy, jak np. pomysły na wydarzenia z okazji jubileuszu 500-lecia Grodziska Mazowieckiego – dodaje.

Udział w konkursie mogą wziąć organizacje pozarządowe (stowarzyszenia, kluby, fundacje, koła gospodyń wiejskich itp.) posiadające osobowość prawną oraz grupy nieformalne, sołectwa, rady rodziców lub inne, które nawiążą współpracę na czas trwania projektu. Wnioskodawca może otrzymać dotacje w wysokości do 6 tys. na 3-6 miesięczne działania realizowane w okresie od 1 czerwca do 31 grudnia 2022 roku. Wnioski należy składać wyłącznie za pomocą generatora wniosków znajdującego się tutaj.

Termin składania wniosków upływa 13 maja.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.