05 03 2020

Dżem w Grodzisku blisko, coraz bliżej. Wiemy, kto wygrał bilety!

05.03.2020, godz.: 15:06
Dżem w Grodzisku blisko, coraz bliżej. Wiemy, kto wygrał bilety!
fot. Mat. organizatora

Fani Dżemu mogą odliczać dni do koncertu zespołu w Grodzisku. Legenda polskiej sceny blues-rockowej „odczaruje” piątek trzynastego. A was nie może tam zabraknąć. Bilety są wciąż w sprzedaży. Dziś będzie je można także wygrać u nas!

Marcowy koncert zapowiada się ekscytująco ze względu na najwyższy poziom muzyczny, do którego zespół przez dziesiątki lat scenicznej obecności przyzwyczaił fanów. – Dżem to muzyczna legenda sama w sobie. Liczymy, że publika dopisze, a to, że będzie się znakomicie bawić, jest pewne – mówi Maciej Ratyński z Agencji RATevents organizującej grodziski koncert.

Koncert Dżemu potrwa przynajmniej półtorej godziny. – Wcześniej w odpowiedni nastrój publiczność wprowadzi supportujący Dżemowi zespół Tajm – dodaje Ratyński.

Warto przypomnieć, że będzie to ponowne spotkanie obu zespołów na jednej scenie. Tajm rozgrzewał już grodziską publikę przed koncertem Dżemu w 2016 w roku. Teraz będzie nie mniej energetycznie.

Początek o godz. 20.00 w hali przy ul. Westfala 3a. Bilety wciąż można kupić TUTAJ.

KONKURS
Podwójne zaproszenie zdobędzie jedna osoba, która dziś 4 marca, punktualnie o 17.00 jako pierwsza przyśle maila pod adresem: info@grodzisknews.pl o treści „Dżem w Grodzisku”.

W treści maila konkursowego należy również podać imię, nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego*. Wynik ogłosimy 5 marca.

*Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody przez jego uczestników na przekazanie powyższych danych wyłącznie do wiadomości redakcji. W przypadku zaś dwóch zwycięskich osób oznaczać będzie również zgodę na publikację imienia i nazwiska w informacji o wynikach konkursu.

Podwójne zaproszenie na koncert zdobyła pani KAROLINA JANKOWSKA. Gratulujemy!

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata