TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

26

02 2016

Dycha w Podkowie po raz czwarty


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Dycha w Podkowie po raz czwarty - Grodzisk NewsREKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

? Trasa biegu głównego IV Podkowiańskiej Dychy (10 km) przebiegała będzie ulicami Miasta Ogrodu Podkowa Leśna (przeważająca nawierzchnia asfaltowa) oraz na terenie Lasu Młochowskiego. Tam trasa będzie wyznaczona po drogach i duktach leśnych i po drogach utwardzanych. Biegi dla dzieci i młodzieży na dystansach 400 metrów i 800 metrów zostaną rozegrane w okolicy Parku Miejskiego i ulicy Lilpopa w pobliżu miejsca startu i mety. Nad dokładnym przebiegiem tras biegów jeszcze pracujemy, sprawdzamy nowe warianty. Jak tylko będziemy gotowi, podamy szczegóły ? zapowiedzieli organizatorzy.

Ważnym elementem sportowej rywalizacji, podobnie jak przed rokiem, będzie ?Bieg bez barier? na 3 km. Przeznaczony będzie dla osób zarówno o ograniczonej mobilności, jak i tych w pełni sprawnych, które na co dzień nie praktykują aktywności fizycznej. ? Celem jest szeroko pojęta integracja. Chcemy pokazać, że bez sensu jest dzielenie ludzi na mniej i bardziej sprawnych w kontekście uprawiania sportu ? mówią ludzie z ekipy organizującej Dychę. Nowością tegorocznej odsłony będzie rywalizacja w kategorii Nordic Walking, która odbędzie się na tej samej trasie, co ?Bieg bez barier?.

Tradycyjnie już rywalizacji na dystansach towarzyszyć będą atrakcje w specjalnie rozstawionym Miasteczku Biegowym ulokowanym w pobliżu startu. A zadbają o nie firmy i instytucje zaprzyjaźnione z Podkowiańską Dychą od początku, a także nowe. Szczegóły organizatorzy podadzą wkrótce.

Patronem medialnym IV Podkowiańskiej Dychy jest portal GrodziskNews.pl. Zapisy na bieg trwają TUTAJ.

 
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.