TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

26

02 2016

Dycha w Podkowie po raz czwarty


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk NewsREKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

? Trasa biegu głównego IV Podkowiańskiej Dychy (10 km) przebiegała będzie ulicami Miasta Ogrodu Podkowa Leśna (przeważająca nawierzchnia asfaltowa) oraz na terenie Lasu Młochowskiego. Tam trasa będzie wyznaczona po drogach i duktach leśnych i po drogach utwardzanych. Biegi dla dzieci i młodzieży na dystansach 400 metrów i 800 metrów zostaną rozegrane w okolicy Parku Miejskiego i ulicy Lilpopa w pobliżu miejsca startu i mety. Nad dokładnym przebiegiem tras biegów jeszcze pracujemy, sprawdzamy nowe warianty. Jak tylko będziemy gotowi, podamy szczegóły ? zapowiedzieli organizatorzy.

Ważnym elementem sportowej rywalizacji, podobnie jak przed rokiem, będzie ?Bieg bez barier? na 3 km. Przeznaczony będzie dla osób zarówno o ograniczonej mobilności, jak i tych w pełni sprawnych, które na co dzień nie praktykują aktywności fizycznej. ? Celem jest szeroko pojęta integracja. Chcemy pokazać, że bez sensu jest dzielenie ludzi na mniej i bardziej sprawnych w kontekście uprawiania sportu ? mówią ludzie z ekipy organizującej Dychę. Nowością tegorocznej odsłony będzie rywalizacja w kategorii Nordic Walking, która odbędzie się na tej samej trasie, co ?Bieg bez barier?.

Tradycyjnie już rywalizacji na dystansach towarzyszyć będą atrakcje w specjalnie rozstawionym Miasteczku Biegowym ulokowanym w pobliżu startu. A zadbają o nie firmy i instytucje zaprzyjaźnione z Podkowiańską Dychą od początku, a także nowe. Szczegóły organizatorzy podadzą wkrótce.

Patronem medialnym IV Podkowiańskiej Dychy jest portal GrodziskNews.pl. Zapisy na bieg trwają TUTAJ.

 

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.