TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

20

09 2021

Dwoje poszukiwanych nastolatków trafiło do zakładów wychowawczych


Grodzisk News


foto: GroddziskNewsDwoje poszukiwanych nastolatków trafiło do zakładów wychowawczych - Grodzisk News


Dwoje poszukiwanych nieletnich zostało zatrzymanych przez pruszkowskich policjantów z zespołu do spraw nieletnich i patologii. 17-latek i 15-latka trafili już do zakładów wychowawczych.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Policjanci z zespołu do spraw nieletnich i patologii, prowadzili poszukiwania za 17-latkiem, który był poszukiwany do młodzieżowego ośrodka wychowawczego przez Sąd Rejonowy w Pruszkowie – podała pruszkowska policja.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Z informacji jaką otrzymali, wynikało, że może on przebywać na terenie Raszyna. Funkcjonariusze udali się pod ustalony adres, gdzie oprócz poszukiwanego 17-latka zastali poszukiwaną przez inną jednostkę policji 15-latkę. Dziewczyna samowolnie oddaliła się z ośrodka, a sąd w Piasecznie wydał za nią nakaz doprowadzenia do młodzieżowego ośrodka wychowawczego – dodała.

Oboje nastolatkowie trafili do ośrodków wychowawczych.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.