23 05 2020

Dwie nocne interwencje straży pożarnej

23.05.2020, godz.: 11:21
Dwie nocne interwencje straży pożarnej
Fot. GrodziskNews.pl

W nocy z piątku na sobotę w Chrzanowie Dużym doszło do kolizji samochodu osobowego z ciężarówką. Niedługo potem strażacy zostali wezwani do ulatniającego się gazu w Grodzisku.

Informację o zderzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – W nocy w Chrzanowie Dużym doszło do wypadku z udziałem samochodu ciężarowego i osobowego. Na miejscu była straż pożarna i policja – napisał Henryk.

Strażacy potwierdzają. – O godz. 1.55 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące tego zdarzenia. W Chrzanowie Dużym doszło do kolizji ciężarówki z samochodem osobowym. Auta zderzyły się na pasie w kierunku Grodziska i był on przez pewien czas zablokowany, ale w nocy nie ma zbyt dużego ruchu więc obyło się bez większych utrudnień. Nikomu nic się nie stało. Po około 30 minutach strażacy znów wracali do koszar – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Jednak zamiast wrócić do jednostki, strażacy pojechali do kolejnego zgłoszenia. – O godz. 2.40 mieliśmy informację o ulatniającym się gazie przy ul. Limanowskiego w Grodzisku. Okazało się, że gaz ulatnia się ze skrzynki gazowej. Strażacy zakręcili więc zawór i zabezpieczyli skrzynkę, aby ktoś znów tego gazu nie odkręcił, po czym wrócili do koszar – opisuje rzecznik grodziskiej straży pożarnej.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata