reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

14

11 2022

Dwie linie autobusowe w Żabiej Woli nie kursują od rana. Konkretnych informacji brak


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: zabiawola.plDwie linie autobusowe w Żabiej Woli nie kursują od rana. Konkretnych informacji brak - Grodzisk News


Od rana w Żabiej Woli nie kursują autobusy linii nr 31 i 51. Na swojej stronie gmina zamieściła lakoniczny i raczej niewiele mówiący komunikat, iż autobusy nie kursują "z przyczyn niezależnych od organizatora". Bliższych informacji jednak nie podano, próby uzyskania ich przez nas także spaliły na panewce...


Od rana do naszej redakcji spływają prośby od mieszkańców, aby dowiedzieć się dlaczego nie kursują autobusy linii nr 31 i 51. Z komunikatu żabiowolskiej gminy dowiadujemy się, że obie linie rzeczywiście nie kursują "z przyczyn niezależnych od Organizatora, tj. Związku Powiatowo-Gminnego Grodziskie Przewozy Autobusowe" i że "prowadzone są działania mające na celu rozwiązanie zaistniałego problemu i zapewnienie komunikacji zastępczej."

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Więcej informacji ma być podanych w kolejnych komunikatach. Próbowaliśmy się zatem dowiedzieć, kiedy autobusy wrócą na trasy, co jest przyczyną zawieszenia kursowania linii lub chociażby tego, kiedy pojawią się owe kolejne komunikaty.

Koordynator ds. transportu w Żabiej Woli odmówił jednak odpowiedzi na te pytania, odsyłając nas do informacji w już opublikowanym komunikacie i dodając, że trzeba poczekać na kolejne komunikaty.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.