04

06 2020

Dwie kolizje w Siestrzeni


Grodzisk News


Dwie kolizje w Siestrzeni - Grodzisk News


Dziś rano na trasie S8 niemal w tym samym miejscu doszło do dwóch kolizji. Na szczęście nikt nie został ranny.


Informację o zdarzeniach na trasie S8 przekazali nam czytelnicy. Otrzymaliśmy też od nich zdjęcia. Pierwsze zdarzenie miało miejsce około godz. 6.40. ? Zgłoszenie dotyczyło zderzenia samochodu marki Rover z ciężarówką. Tam sytuacja wyglądała jednak tak, że ciężarowy DAF najpierw lekko uderzył jadącą przed nim inną ciężarówkę, Kierujący nim mężczyzna chcąc uniknąć poważniejszego zderzenia odbił w lewo i jadący za nim kierujący roverem nie wyhamował i doszło do zderzenia. Tam na szczęście nikomu nic się nie stało. Kierujący ciężarówką marki DAF został ukarany mandatem ? mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Fot. Czytelnik Paweł
Po godz. 7.00 niemal w tym samym miejscu doszło do kolejnej kolizji. ? O godz. 7.10 otrzymaliśmy informację o kolejnym zdarzeniu na trasie S8 w Siestrzeni. Zderzyły się osobowe volvo z samochodem ciężarowym marki MAN. Kierująca volvo nie dostosowała prędkości i uderzyła w tył MAN-a. W osobówce oprócz kierującej kobiety było 13-letnie dziecko, które zostało zabrane do szpitala na badania, ale również nie odniosło obrażeń. Kierująca volvo ukarana mandatem ? wyjaśnia rzecznik grodziskiej policji.
Fot. Czytelnik Paweł
Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.Jakim cudem w tej skasowanej osobówce nikt nie został poważnie ranny?

Booo, 04-06-2020 13:10

Jechałem wiaduktem i z góry widziałem, że osobówka była po dachowaniu, niższa o 15 cm. Byłem przekonany, że nikt żywy nie wyszedł z tego samochodu.

Pitbu, 04-06-2020 17:12

Volvo :)

, 04-06-2020 19:08

reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright ©aa 2014-2020 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.