04 06 2020

Dwie kolizje w Siestrzeni

04.06.2020, godz.: 10:43
Dwie kolizje w Siestrzeni

Dziś rano na trasie S8 niemal w tym samym miejscu doszło do dwóch kolizji. Na szczęście nikt nie został ranny.

Informację o zdarzeniach na trasie S8 przekazali nam czytelnicy. Otrzymaliśmy też od nich zdjęcia.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce około godz. 6.40. – Zgłoszenie dotyczyło zderzenia samochodu marki Rover z ciężarówką. Tam sytuacja wyglądała jednak tak, że ciężarowy DAF najpierw lekko uderzył jadącą przed nim inną ciężarówkę, Kierujący nim mężczyzna chcąc uniknąć poważniejszego zderzenia odbił w lewo i jadący za nim kierujący roverem nie wyhamował i doszło do zderzenia. Tam na szczęście nikomu nic się nie stało. Kierujący ciężarówką marki DAF został ukarany mandatem – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Fot. Czytelnik Paweł

Po godz. 7.00 niemal w tym samym miejscu doszło do kolejnej kolizji. – O godz. 7.10 otrzymaliśmy informację o kolejnym zdarzeniu na trasie S8 w Siestrzeni. Zderzyły się osobowe volvo z samochodem ciężarowym marki MAN. Kierująca volvo nie dostosowała prędkości i uderzyła w tył MAN-a. W osobówce oprócz kierującej kobiety było 13-letnie dziecko, które zostało zabrane do szpitala na badania, ale również nie odniosło obrażeń. Kierująca volvo ukarana mandatem – wyjaśnia rzecznik grodziskiej policji.

Fot. Czytelnik Paweł

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

💬︎ 4

Dodaj Komentarz

4 odpowiedzi na “Dwie kolizje w Siestrzeni”

  1. Booo pisze:

    Jakim cudem w tej skasowanej osobówce nikt nie został poważnie ranny?

  2. Anonim pisze:

    po wyglądzie samochodu Volvo widać wyraznie,że kierująca pojazdem BARDZO MOCNO NIEDOSTOSOWAŁA PRĘDKOŚCI na tym odcinku drogi.Przypomnę że ten samochód w/g rankingu testowego to jeden z najbardziej BEZPIECZNYCH samochodów na świecie.Doprowadzić taki samochód do takiego stanu to musiała być OGROMNA PRĘDKOŚĆ.!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.