TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

24

07 2022

Samochód w rowie oraz kolizja z udziałem motocyklisty


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsSamochód w rowie oraz kolizja z udziałem motocyklisty - Grodzisk News


W niedzielę na terenie powiatu grodziskiego doszło do zdarzeń drogowych. W Milanówku samochód osobowy wjechał do rowu, a w Grodzisku miała miejsce kolizja z udziałem dwóch osobówek i motocykla.


Pierwsze zgłoszenie wpłynęło tuż przed południem. – O godz. 11.44 otrzymaliśmy zgłoszenie, że w Milanówku na ul. Królewskiej w pobliżu sklepu Netto samochód wjechał do rowu. Poinformowano nas, że ranny był kierowca. Na miejsce wysłano dwa zastępy z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej i jeden z OSP Milanówek. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, co spowodowało na jakiś czas zablokowanie jednego pasa ruchu, a następnie udzieleniu pomocy przedmedycznej osobie poszkodowanej, czyli kierowcy tego auta i przekazaniu go ratownikom. Mężczyzna nie został jednak zabrany do szpitala – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Do kolejnego zdarzenia doszło około godz. 18.20. – Wtedy wpłynęło do nas zgłoszenie, że na ul. Nadarzyńskiej doszło do kolizji z udziałem motocykla. Podobnie jak do zdarzenia w Milanówku, tak i tutaj zadysponowano trzy zastępy: dwa z JRG Grodzisk Mazowiecki i jeden z OSP Grodzisk Maz. Gdy dojechaliśmy na miejsce, motocyklista już znajdował się pod opieką ratowników medycznych. Ostatecznie nie został zabrany do szpitala, pozostał na miejscu zdarzenia. Łącznie w zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe i motocykl. W samochodach podróżowało łącznie cztery osoby, nikt nie wymagał pomocy – zaznacza asp. Stefaniak.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.