TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

07

05 2022

Dwie kolizje w centrum Grodziska


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Czytelnik RobertDwie kolizje w centrum Grodziska - Grodzisk News


W sobotę do południa doszło do dwóch zdarzeń drogowych w centrum Grodziska. Na szczęście nikt nie został ranny.


Informację o zdarzeniach otrzymaliśmy od czytelników: Henryka oraz Roberta. Pan Robert do wiadomości dołączył również zdjęcia z ul. Cichej dostępne pod tekstem.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Pierwsze zgłoszenie służby otrzymały o godz. 8.47. – Do stanowiska kierowania wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu samochodu osobowego i busa na ul. Kilińskiego w Grodzisku. Po dojeździe na miejsce okazało się, że jest poszkodowana jedna osoba, która kierowała samochodem osobowym. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pomocy przedmedycznej poszkodowanej. Gdy zespół ratownictwa medycznego dotarł na miejsce przebadał poszkodowaną i okazało się, że nie wymaga ona hospitalizacji – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Na miejscu była policja, pogotowie oraz dwa zastępy straży pożarnej w grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej.

Niedługo potem wpłynęło zgłoszenie o kolejnym zdarzeniu drogowym. – O godz. 10.39 otrzymaliśmy zgłoszenie o kolizji samochodu osobowego z motocyklem na skrzyżowaniu ulic Cichej i Gołębiej. Tam podobnie jak na Kilińskiego jedna osoba – w tym przypadku motocyklista – została przebadana przez zespół ratownictwa medycznego po czym zdecydowano, że nie wymaga ona hospitalizacji. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i usunięciu rozlanych płynów eksploatacyjnych z motocykla – podaje oficer prasowy grodziskiej straży pożarnej.

Podobnie jak przy pierwszym zdarzeniu na miejscu były: policja, pogotowie oraz dwa zastępy straży pożarnej w grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dwie kolizje w centrum Grodziska - Grodzisk News
Dwie kolizje w centrum Grodziska - Grodzisk News
Dwie kolizje w centrum Grodziska - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

każda ulica w grodzisku to centrum grodziska, i cicha i Sienkiewicza i 3 maja i forsycji i nadarzyńska i piaskowa i szwedzka

Boni
07-05-2022 14:47

ul.Gołębia na całej długości jest cały czas zastawiona parkującymi samochodami. Wyjazd z niej czy w kierunku ul.Cichej czy ul.Sadowej jest bardzo utrudniony.

Izka
07-05-2022 18:25

Cały Grodzisk to jedno wielkie Centrum. Każdy deweloper, jak sprzedaje lokale, to określa je, jako położone w Centrum, niezależnie od tego, gdzie one są. I to się utrwaliło. Jak ktoś nabył lokal w Centrum, to przecież mieszka w Centrum. I wszystko wokół dzieje się w Centrum. Centrum Grodziska to także Książenice, a niedługo również Urszulin.

Becia
08-05-2022 08:32

pokaż wszystkie komentarze (8)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.