reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

06

07 2024

Dwie interwencje strażaków na A2


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayDwie interwencje strażaków na A2 - Grodzisk News


W sobotni poranek strażacy z powiatu grodziskiego dwukrotnie byli wzywani na autostradę A2.


Informację o zdarzeniach otrzymaliśmy od czytelnika Henryka. Strażacy potwierdzają.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Pierwsze zgłoszenie wpłynęło o godz. 8.33. Poinformowano nas, że w rejonie MOP Baranów był pożar samochodu osobowego. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej: jeden z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej i dwa z OSP Izdebno Kościelne. Gdy strażacy dojechali na miejsce auto stało na poboczu i nie miało oznak pożaru. Strażacy do czasu przyjazdu holownika zabezpieczali miejsce zdarzenia – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Drugie zgłoszenie wpłynęło półtorej godziny później. – O godz. 10.05 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące kolizji w pobliżu węzła Grodzisk Mazowiecki na jezdni w kierunku Łodzi. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Nie było poszkodowanych, na miejscu oprócz strażaków była też policja. W wyniku zdarzenia były utrudnienia w ruchu – podaje asp. Stefaniak.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Karlika boli, że skończyło się ....

Ted
06-07-2024 12:30

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.