TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

29

06 2021

Dwaj poszukiwani zatrzymani w Nadarzynie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP PruszkówDwaj poszukiwani zatrzymani w Nadarzynie - Grodzisk News


Policjanci dzielnicowi z komisariatu w Nadarzynie zatrzymali dwóch poszukiwanych mężczyzn. Jeden z mężczyzn skorzystał z możliwości zamiany kary więzienia na karę grzywny, drugi trafił do więzienia na 99 dni.


reklama Grodzisk Mazowiecki

– W sobotę dzielnicowi zatrzymali 39-latka. Mężczyzna poszukiwany był przez  Sąd Rejonowy w Żyrardowie. Poszukiwany miał do odbycia karę pozbawienia wolności, z możliwością zamiany kary więzienia na karę grzywny, z czego też skorzystał –poinformowała kom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Kolejny poszukiwany został zatrzymany wczoraj. 27-letni obywatel Ukrainy poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Piasecznie. Mężczyzna ma do odbycia karę 99 dni pozbawienia wolności. Po czynnościach, zgodnie z dyspozycją sadu trafił do zakładu penitencjarnego – dodała.

Policjanci przypominają, że  że za pomoc w ukrywaniu sprawcy przestępstwa grozi odpowiedzialność karna wynikająca z art. 239§1 kodeksu karnego.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.