10 02 2020

Dwie kolizje na A2. Duże korki

10.02.2020, godz.: 16:14
Dwie kolizje na A2. Duże korki
Fot. Czytelniczka Magdalena

Przez pewien czas autostrada A2 w kierunku Warszawy była zablokowana. Na odcinku dwóch kilometrów doszło do dwóch zdarzeń drogowych.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszej czytelniczki. – Autostrada w kierunku Warszawy zablokowana. Od MOP Brwinów do Pruszkowa korek – poinformowała Magdalena, a do wiadomości dołączyła zdjęcia, które my również publikujemy.

Okazuje się, że było nie jedno, a dwa zdarzenia na A2. – Około godz. 15.00 dwa zastępy straży zostały zadysponowane do zdarzenia drogowego na 447. kilometrze autostrady A2 na pasie w kierunku Warszawy. Tam samochód uderzył w barierę energochłonną. Gdy wracali z interwencji okazało się, że na 449. kilometrze doszło do podobnego zdarzenia. Tam również osobówka uderzyła w barierę. W obu przypadkach nikomu nic się nie stało – mówi nam mł. bryg. Karol Kroć, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie.

Oba zdarzenia spowodowały duże utrudnienia w ruchu, ale zakończono już tam działania i ruch niebawem powinien wrócić do normy.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Fot. Czytelniczka Magdalena

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata