TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

06

06 2021

Dwa wypadki na lokalnych drogach i uszkodzony dystrybutor paliwa


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsDwa wypadki na lokalnych drogach i uszkodzony dystrybutor paliwa - Grodzisk News


W nocy z soboty na niedzielę strażacy mieli sporo pracy. Byli wzywani do dwóch zdarzeń drogowych, a także zabezpieczali stację paliw, na której jeden z kierowców uszkodził dystrybutor.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Informację o zdarzeniach otrzymaliśmy od czytelników. – Około północy w Milanówku na ul. Królewskiej samochód wpadł do rowu. Na miejscu policja, pogotowie i straż pożarna – poinformował jeden z nich. – W Natolinie na łuku drogi na dojeździe do autostrady samochód przebił barierki i wpadł do rowu – brzmiało zgłoszenie dotyczące drugiego zdarzenia przesłane przez Henryka.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Strażacy potwierdzają. – Pierwsze zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 23.26. Było to zderzenie dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ulic Królewskiej i Brwinowskiej w Milanówku. Zderzyły się chevrolet i opel. W autach łącznie jechały trzy osoby, jedną z nich – kierowcę chevroleta, który uskarżał się na ból pleców ratownicy medyczni zabrali do szpitala. Na miejscu były dwa zastępy z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz jeden z OSP Milanówek. Akcja została zakończona o godz. 1.31 – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Niedługo po zakończeniu pierwszej akcji, strażacy otrzymali zgłoszenie dotyczące drugiego zdarzenia. – O godz. 1.52 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego w Natolinie – samochód osobowy leżał w rowie. Po dojechaniu na miejsce zdarzenia okazało się, że autem podróżowały cztery osoby, ale trzy z nich oddaliły się z miejsca zdarzenia. Kierowcą zajmowała się policja, natomiast my przeszukaliśmy okolicę w celu znalezienia poszkodowanych, ale gdy okazało się, że pozostałym uczestnikom nic się nie stało, po uzgodnieniu z policją zakończyliśmy działania o godz. 2.43 – podkreśla rzecznik grodziskiej straży pożarnej.

Na miejscu były dwa zastępy straży pożarnej: jeden z JRG Grodzisk Maz. i jeden z OSP Kłudno.

W nocy również doszło do nietypowej sytuacji na samoobsługowej stacji benzynowej przy ul. Królewskiej w Grodzisku, gdzie jeden z kierowców odjechał z pistoletem do tankowania włożonym w miejsce wlewu paliwa. – Kierowca uszkodził dystrybutor, wylało się trochę paliwa, ale całość została zabezpieczona i do czasu naprawy stacja była wyłączona z użytkowania – zaznaczał asp. Stefaniak.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Ozdrawiamy pod "słuchacza" Henryka - pogromce kotów na zamkuYale.

obserwat_or
07-06-2021 08:29

Dystrybutor około południa został uszkodzony, no chyba że to był już kolejny tego dnia.

...
09-06-2021 12:26

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.