TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

30

05 2023

Duże zadymienie na Teligi. Trzy zastępy straży w akcji


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsDuże zadymienie na Teligi. Trzy zastępy straży w akcji - Grodzisk News


W poniedziałkowe popołudnie trzy zastępy grodziskich strażaków udały się na akcję gaśniczą w jednym z budynków przy ul. Teligi w Grodzisku. Powstało duże zadymienie. – Nie było jednak zewnętrznych oznak pożaru – mówi nam rzecznik grodziskiej straży.


Co zatem konkretnie się wydarzyło? – Kilkanaście minut po godz. 16.00 otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze w jednym z budynków przy ul. Teligi. Na miejsce skierowano trzy zastępy straży pożarnej. Po dotarciu na miejsce strażacy nie stwierdzili zewnętrznych oznak pożaru – wyjaśnia asp. Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Pojawiło się natomiast zadymienie w budynku, które objęło całą klatkę schodową. Wkrótce na miejscu zjawiła się właścicielka mieszkania, z którego wydobywał się dym. Okazało się, że kobieta i omyłkowo zostawiła potrawę na kuchence gazowej – dodaje Stefaniak

Właścicielki nie było w domu, wróciła gdy na miejscu byli już strażacy i wpuściła ich do środka. – Nasze działania polegały przewietrzeniu pomieszczeń i sprawdzeniu stężenia tlenku węgla.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.