TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

06

08 2022

Duże wzmocnienie Bogorii


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: bogoriagrodzisk.plDuże wzmocnienie Bogorii - Grodzisk News


Wobec kontuzji Marka Badowskiego zarząd Bogorii Grodzisk Mazowiecki zdecydował się na zakontraktowanie nowego gracza – brązowego medalistę mistrzostw świata z 2019 r., Koreańczyka An Jaehyuna.


To duże nazwisko w świecie tenisa stołowego. An Jaehyun jest na wysokim 44. miejscu w światowym rankingu WTT, a wspomniany medal mistrzostw świata był jego turniejem życia. Wtedy pokonał takich graczy jak m.in. Tomokazu Harimoto oraz rodaka Jang Woojina. Koreańczyk jest również regularnie powoływany do kadry swojego kraju, którą zresztą prowadzi były gracz Bogorii Oh Sang Eun.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W ostatnich dwóch sezonach An Jaehyun również prezentował się bardzo dobrze – ma na swoim koncie zwycięstwa z takimi graczami jak Mattias Falck, Emmanuel Lebesson, czy Ricardo Walther. W szczytowym momencie Koreańczyk zajmował 35. miejsce w rankingu WTT. W poprzednim sezonie An był zgłoszony do rozgrywek LOTTO Superligi w barwach LOTTO Polski Cukier Gwiazdy Bydgoszcz, jednak nie zagrał w żadnym spotkaniu ligowym.

Wcześniej do klubu z Grodziska dołączył leworęczny Jang Seongil, który ma zagrać w pierwszych spotkaniach ligowych nowego sezonu.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.