TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

27

03 2023

Duże opóźnienia na linii skierniewickiej. Zepsuty pociąg blokuje tor


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Pasażerowie podróżujący "dużą" koleją na lini skierniewickiej borykają się od wczesnego przedpołudnia z opóźnieniami pociągów sięgającymi kilkudziesięciu minut. Okazuje się, że przyczyną jest zepsuty pociąg Polregio, który blokuje jeden z torów.


Portal Pasażera podaje, że opóźnienia kolejnych składów do i z Grodziska mogą sięgać 40 minut. A taki stan się jeszcze przez jakiś czas utrzyma, dopóki kolejarze nie ściągną zepsutego składu przy użyciu innej lokomotywy.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Około godz. 10.30 między stacjami Radziwiłłów Mazowiecki a Skierniewice. Doszło do awarii składu Polregio relacji Warszawa Główna – Łódź Fabryczna. Unieruchomiła ona pociąg, który zablokował przejazd przez jeden z torów na szlaku – mówi nam Karol Jakubowski z zespołu prasowego PKP Polskie Linie Kolejowe.

– Mamy informację od przewoźnika, że jedzie już skład holowniczy, który ściągnie z toru zepsuty pociąg. Do tego czasu utrudnienia i opóźnienia pociągów mogą występować – dodaje.
Dodaj komentarz

Odpowiadasz naRegulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.