TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

02

07 2021

Drugie podejście do wyposażenia wiat na Stawach Walczewskiego. Tak będą wyglądać


Grodzisk News


Drugie podejście do wyposażenia wiat na Stawach Walczewskiego. Tak będą wyglądać - Grodzisk News


Grodzisk ponowił przetarg na wyposażenie wiat na Stawach Walczewskiego w rowery stacjonarne, ładowarki do telefonów punkty dostępu do sieci Wi-Fi. Poprzednie postępowanie unieważniono ze względu na zbyt wysokie ceny ofert. Czy tym razem uda się wybrać wykonawcę?


reklama Grodzisk mazowiecki

Teren wokół Stawów Walczewskiego jest już bardzo atrakcyjny dla mieszkańców, każdego dnia przyciąga masę mieszkańców, którzy w różny sposób spędzają tam czas. Jednak to nie koniec atrakcji na „Walca”.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Wiaty zostaną z trzech stron zabudowane laminatem HPL compact, a od wewnątrz boczne ściany litym poliwęglanem. Posadzka drewniana – kompozyt, czyli połączenie polimeru z mączką drzewną.

Pierwsza wiata będzie wyposażona w przytwierdzony do posadzki stacjonarny rower wraz z pulpitem do ładowania telefonów i innych urządzeń mobilnych (tabletów, aparatów fotograficznych, przenośnych konsol do gier, odtwarzaczy MP3, odbiorników GPS itp.). Pulpit montowany na kierownicy roweru i ma być wyposażony w ładowarkę bezprzewodową (indukcyjną), dwa komplety wzmocnionych kabli ładujących z popularnymi końcówkami (starszy Iphone, nowszy Iphone, USB-C, micro USB, mini USB), dwa wolne gniazdka USB,  wyświetlacz pokazujący aktualnie wytwarzaną moc oraz łącznie wytworzoną energię. Pulpit umożliwi jednoczesne ładowanie kilku urządzeń. Zostanie zamontowana także półka do ładowania laptopów zaopatrzona w przetwornicę 230 V.

Druga konstrukcja zostanie wyposażona w przyłącze elektryczne typu floorbox 2xK45 spełniający standard IP64 zamontowane do istniejących ławek .

Trzecia natomiast będzie miała gniazda USB-A i przyłącza K45, otwartą sieć wi-fi hotspot (logowanie poprzez uwierzytelnienie).

Wiaty będą monitorowane kamerą o rozdzielczości 8 MPX (4K UHD) z zaawansowanymi funkcjami analizy obrazu w oparciu o Deep Learning.

Kiedy wiaty zyskają nowe wyposażenie? Termin dostawy wyznaczono na 30 od daty podpisania umowy z wykonawcą.

Drugie podejście do wyposażenia wiat na Stawach Walczewskiego. Tak będą wyglądać - Grodzisk News
Drugie podejście do wyposażenia wiat na Stawach Walczewskiego. Tak będą wyglądać - Grodzisk News
Drugie podejście do wyposażenia wiat na Stawach Walczewskiego. Tak będą wyglądać - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Co za marnotrawstwo... jeszcze stragany z chińszczyzna jak nad morzem

Albert
02-07-2021 23:01

przerost formy nad treścią,już wkrótce stawy na walca staną się NAJWIĘKSZYM BADZIEWIEM w mieście.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

esteta
03-07-2021 09:18

Kolesie z pslu/zslu musza zarobic

Stop Ziemi Grodziskiej
03-07-2021 18:47

jeszcze jakaś z jedna restauracja i jeszcze trochę płyt granitowych.

pati
03-07-2021 19:14

i po co? a może po to, żeby w telewizji Pisu pokazywać. w sobotę w tvp2 pokazali ten pokaz w telewizji pisowskiej. Pan z psl nie chciał wystąpić? wstydzi się pisu? ale żeby przyjechali i pokazywali co tam nabudowali to nie protestował?

janusz
04-07-2021 13:28

Powinien być zainstalowany monitoring całodobowy połączony z komendą policji. W piatek 25/06/2021ok.godz.20 stej został pobity chłopiec /tak młodziez swiętowała zakonczenie roku szkolnego z alkoholem/ i niestety okazało się ,że nie wszystkie kamery działają.Jeśli jest taki obiekt wspaniały to powinien byc w 100 % bezpieczny i inwestycja powinna isc w tym kierunku a nie jakieś wiaty.Pobicie jest zgłoszone na policji i Pan Burmistrz może to sprawdzic.

babcia
05-07-2021 14:19

monitoring chyba tylko jest sprawyny przy biznesach różnych.... i tam na pewno działa

Jadwiga
07-07-2021 15:06

A po co to w parku? Moze zlobek czy drogi? nie takie wyrzyrzucanie naszych pieniedzy w bloto.

Gm
09-07-2021 23:15
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.