reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

10

11 2020

Wpadł drugi podejrzany o włamania


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Fot. KPP PruszkówWpadł drugi podejrzany o włamania - Grodzisk News


Policjanci z Nadarzyna zatrzymali drugiego mężczyznę podejrzanego o włamania do ogródków działkowych na terenie gminy. Pierwszego zatrzymano miesiąc temu.


Przypomnijmy. W czerwcu tego roku na terenie ogródków działkowych w gminie Nadarzyn doszło do wielu włamań. Sprawcy kradli przede wszystkim elektronarzędzia z domków letniskowych. Sprawą zajęli się lokalni policjanci. Funkcjonariuszom udało się wytypować podejrzanego. W pierwszej połowie października zatrzymali 39-latka, który razem z kolegą dokonywał tych włamań. Okazało się, że zatrzymany mężczyzna był także poszukiwany czterema nakazami przez trzy sądy i prokuraturę celem doprowadzenia do zakładu karnego. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na postawienie mu 12 zarzutów kradzieży z włamaniem, wszystkie popełnione w warunkach recydywy.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W chwili zatrzymania, wspólnik 39-latka przebywał w areszcie, ale nie udało się mu postawić zarzutów. – Jeszcze przed wizytą nadarzyńskich policjantów, opuścił on mury zakładu karnego – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Pruszkowie.

Kilka dni temu udało się go jednak namierzyć na terenie Piaseczna i tam też został zatrzymany. – Dochodzeniowcy przedstawili mu 12 zarzutów kradzieży z włamaniem wspólnie i w porozumieniu. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów i wyjaśnił, że część „łupów” sprzedał  na bazarze w Warszawie – poinformowali pruszkowscy policjanci.

Za kradzież z włamaniem grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.
Warning: Undefined array key "tresc" in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 62

Warning: Undefined variable $podpis in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 63

Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.