TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

11

09 2023

Druga edycja Planszowego Grodziska niebawem


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayDruga edycja Planszowego Grodziska niebawem - Grodzisk News


Miłośnicy gier planszowych znów spotkają się w Centrum Aktywizacji i Integracji Społecznej w Grodzisku. Na przełomie września i października odbędzie się bowiem druga edycja imprezy „Planszowy Grodzisk”.


Pierwsza edycja odbyła się w drugiej połowie października 2022 r. i przyciągnęła wielu miłośników „planszówek”. Stąd też decyzja o organizacji drugiej edycji zaplanowaną w dniach 30 września – 1 października w hali przy ul. Sportowej 29 w Grodzisku. To impreza, która ma pokazać ogromny i ciekawy świat gier planszowych przeżywający ostatnio prawdziwy rozkwit. Wydarzenie jest dla wszystkich, niezależnie czy jesteście starymi planszowymi wyjadaczami, czy nigdy nie graliście w takie gry.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

„Planszowy Grodzisk” to dwudniowa impreza, podczas której będzie można wspólnie pograć m.in. w gry RPG, bitewniaki i inne, a także wymienić się doświadczeniami. – Wydarzenie ma na celu promocję gier planszowych, prezentację wydawnictw gier planszowych i literatury fantastycznej – opisują pokrótce organizatorzy i dodają: – Gry bez prądu to fantastyczna forma spędzenia czasu z całą rodziną, znajomymi, a także poznania nowych ludzi.

Pełny program będzie dostępny niebawem. Jeżeli chcecie być na bieżąco polubcie profil na Facebooku „Planszowego Grodziska”.

Obecnie trwają poszukiwania wolontariuszy. Jeżeli chciałbyś nim zostać podczas drugiej edycji „Planszowego Grodziska” prześlij swoje zgłoszenie na adres: planszowy.grodzisk@gmail.com.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.