27 09 2019

Droga w Żukowie zamknięta. Trwa remont

27.09.2019, godz.: 10:02
Droga w Żukowie zamknięta. Trwa remont
fot. GrodziskNews

Drogowcy zabierają się za przebudowę dróg powiatowych 1509W i 1510W łączących Kłudno z Żukowem w związku z tym do końca października trasa w Żukowie będzie zamknięta.

W związku z zamknięciem drogi wyzbnaczono objazdy rzez miejscowości: Radonice poprzez ulicę Górną oraz od drugiej strony porzez Kotwice i Milęcin.

Przypomnijmy. Zadanie obejmuje rozbudowę drogi powiatowej 1510W wraz z budową ronda na skrzyżowaniu z drogą powiatową 1509W Chrzanów – Żuków – Czubin, a także budową chodnika. Zamówienie dotyczy 470-metrowego odcinka drogi oraz 462 metrów chodnika.

Wykonawca najpierw zajmie się rozbiórką starej nawierzchni, a następnie wykona nową konstrukcję jezdni z nawierzchnią ścieralną z mieszanki grysowo-mastyksowej. Zjazdy do posesji zabudowanych będą wykonane z szarej kostki betonowej, natomiast zjazdy na obszary rolne będą wykonane z kruszywa. Chodnik natomiast będzie wykonany z kostki czerwonej. Droga będzie miała również odwodnienie.

Termin realizacji zamówienia wyznaczono na 31 października 2019 r.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata