reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

25

06 2024

Droga w Izdebnie Kościelnym i Zabłotni za 710 tys zł?


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsDroga w Izdebnie Kościelnym i Zabłotni za 710 tys zł? - Grodzisk News


Powiatowy Zarząd Dróg w Grodzisku Mazowieckim otworzył oferty na przebudowę drogi powiatowej w Izdebnie Kościelnym i Zabłotni. Wszystkie mieszczą się w zakładanym budżecie.


Powiat zakładał, że przebudowa drogi powiatowej 1508W (czyli ul. Szafirowa od Bursztynowej do Grodziskiej i fragment ul. Grodziskiej) będzie kosztować maksymalnie milion złotych. Gdy wczoraj zostały otwarte oferty na to zadanie, okazało się, że kwota, którą starostwo wyda na ten cel będzie niższa, bowiem wszystkie cztery oferty, które spłynęły są sporo niższe. Najkorzystniejsza propozycja złożona przez Wytwórnie Mas Betonowych i Bitumicznych z Pruszkowa opiewa na 709,9 tys. zł, czyli o ponad 290 tys. zł mniej niż zakładał powiat. Pozostałe oferty mieszczą się w przedziale od 757 do 836 tys. zł. Urzędnicy mają więc w czym wybierać i wydaje się, że wykonawca zostanie wybrany.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Przypomnijmy. Zakres zamówienia obejmuje m.in. poszerzenie istniejącej nawierzchni do sześciu metrów, wykonaniu podbudowy z kruszywa, wykonaniu nawierzchni z mieszanki grysowo-mastyksowej.

Ponadto wykonawca będzie miał za zadanie wykonanie poboczy z kruszywa oraz regulację wysokościową zjazdów.

Kiedy kierowcy skorzystają ze zmodernizowanej drogi? Termin realizacji zamówienia wyznaczono na trzy miesiące od daty podpisania umowy z wykonawcą.

Droga w Izdebnie Kościelnym i Zabłotni za 710 tys zł? - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.