TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

13

05 2023

Droga w Cegłowie za 2 mln zł?


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayDroga w Cegłowie za 2 mln zł? - Grodzisk News


Powiatowy Zarząd Dróg w Grodzisku Mazowieckim otworzył oferty na przebudowę blisko kilometrowego odcinka drogi w Cegłowie. Inwestycja może być droższa niż zakładano.


Urzędnicy z grodziskiego starostwa zakładali, że inwestycja ta będzie kosztowała nie więcej niż 1,63 mln zł i na tym poziomie ustalili budżet na to zadanie. W ostatnich dniach otworzyli oferty na zadanie i żadna z nich nie mieści się w zakładanej kwocie. Spłynęły cztery propozycje, a najniższa z nich została wyceniona na niecałe 1,98 mln zł. Pozostałe trzy opiewają na kwoty od 2,21 mln zł do blisko 2,65 mln zł. Czy powiat zdecyduje się przeznaczyć na ten cel dodatkowe środki?

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Przypomnijmy. Zamówienie zakłada przebudowę drogi powiatowej 4135W w Cegłowie na odcinku około 950 metrów od drogi powiatowej nr 1507W w kierunku Bronisławowa. W zakres inwestycji wchodzi m.in. wykonanie podbudowy, poszerzenie istniejącej nawierzchni jezdni z 5,5 metra do 6 metrów szerokości. Ponadto w ramach zamówienia planowane jest utwardzenie poboczy kruszywem, wymiana przepustów pod zajazdami do posesji, wymiana istniejącego przepustu pod koroną drogi.

Kiedy kierowcy skorzystają ze zmodernizowanej drogi? Termin realizacji zamówienia wyznaczono na pięć miesięcy od daty podpisania umowy z wykonawcą.

Droga w Cegłowie za 2 mln zł? - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.