13 09 2020

Droga powiatowa przejdzie przebudowę

13.09.2020, godz.: 15:08
Droga powiatowa przejdzie przebudowę

Powiatowy Zarząd Dróg w Grodzisku Mazowieckim zamierza przebudować ul. Mszczonowską w miejscowości Ciepłe. Został już ogłoszony przetarg na to zadanie.

Inwestycja obejmuje odcinek do długości 810 metrów. W zakres prac wchodzi m.in. frezowanie istniejącej nawierzchni, wymianę konstrukcji jezdni w rejonie przepustu, wzmocnienie konstrukcji jezdni, wykonanie podbudowy z kruszywa i ułożenie nawierzchni z mieszkanki grysowo-mastyksowej. Ponadto firma, która wygra przetarg, dodatkowo utwardzi pobocza, wyrówna zjazdy.

Wykonawca przygotuje też projekt organizacji ruchu na czas prowadzenia prac. Powinien on przewidywać wykonanie konstrukcji jezdni całą szerokością przy całkowitym zamknięciu drogi. Ponadto powinien zawierać oznakowanie dzienne i nocne (w przypadku dopuszczania do ruchu w nocy). Wykonawca zobowiązany jest do przygotowania objazdów/przejazdów.

Droga powinna być gotowa do 10 grudnia tego roku.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.