reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

14

05 2023

Droga łącząca Milanówek z Grodziskiem do remontu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNews.plDroga łącząca Milanówek z Grodziskiem do remontu - Grodzisk News


Powiatowy Zarząd Dróg w Grodzisku Mazowieckim szuka firmy, które wyremontuje dwa odcinki ul. Dębowej w Milanówku.


Ul. Dębowa do droga powiatowa łącząca Grodzisk Mazowiecki z Milanówkiem (ul. 3 Maja w Grodzisku i ul. Dębowa w Milanówku stanowią jeden ciąg komunikacyjny). Droga ta na dwóch fragmentach ma być wyremontowana. Grodziski PZD szuka firmy, która wykona prace budowlane.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Zamówienie obejmuje remont ul. Dębowej na odcinkach o długości 255 metrów i 300 metrów (od ul. Skargi do ul. Staszica oraz od ul. Smoleńskiego do ul. Grabowej). Wykonawca najpierw rozbierze starą nawierzchnię (krawężniki nie podlegają rozbiórce) wraz z konstrukcją i wykona nowe warstwy konstrukcyjne nawierzchni jezdni. Podbudowa będzie wykonana z kruszywa oraz mieszanki mineralno-asfaltowej, a warstwa wierzchnia z mieszanki grysowo-mastyksowej. Wykonawca będzie musiał wziąć pod uwagę konieczność regulacji istniejących włazów żeliwnych, wpustów ulicznych, skrzynek zaworów oraz skrzynek hydrantów. Regulacji wysokościowej poddane mają zostać również zjazdy z jezdni.

Kiedy droga będzie gotowa? Termin realizacji zamówienia wyznaczono na pięć miesięcy od daty podpisania umowy z wykonawcą.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Grodzisk szuka firmy do remontu drogi ?! Zartujecie sobie, WIG- DAR przeciez macie. Jedyna uczciwa i taniutka firma

Olka
14-05-2023 20:42

naprawdę nigdy nie przestaniesz się ośmieszać publicznie, wypisując te swoje pseudo-śmeszne komentarze? tyle już osób ci napisało, jak żałosne są te twoje wypociny i jak o tobie świadczą, ale dalej brniesz. masz w tym jakiś interes czy po prostu nie masz nic lepszego do roboty?

Janek
14-05-2023 23:57

Jak tak jeszcze zrobić Dębową w Grodzisku, obiecana przez Burmistrza wielokrotnie.

Ben Benek
14-05-2023 23:00

Z tym WIG-DAR-em wcale nie jest śmieszne. Co starsi czytelnicy pamiętają, jak około 2010 r. na Balach Ojców Miasta wybierano Człowieka Roku i zostawał nim DEWELOPER.

Becia
15-05-2023 08:45

A przy okazji zamontować spowalniacze ew. ograniczenie prędkości, bo mieszkanie przy tej ulicy to koszmar.
Tempo i ilość przejeżdżających powoduje ciągły hałas nie mówiąc o kurzu.

Romy
15-05-2023 09:13

Tak to prawda...coś trzeba zrobić z 3 maja. To ulubione miejsce dresiarskich ścigantów:( wiele razy szczególnie wieczorami bylem świadkiem wyprzedzania dla zabawy lub z idiotyzmu wysepek z lewej strony. Postawiony miernik prędkości to pomyłka. Część pseudokierowców traktuje go jako miernik o ile da się przekroczyć prędkość a nie dyscyplinować kierowców. Uważam że ze 2 fotoradary rozwiązały by problem. Albo przynajmniej czujniki z sygnalizacją świetlną przy przejściach zmieniające światlo na czerwone przy niedozwolonej prędkości. Kilka lat temu na 3 maja stały często patrole policji i po części to bylo skuteczne. Teraz niestety to gorsza ulica niż Królewska bo auta osiągają większą prędkość:(

wojak33
16-05-2023 08:54
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.