TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

14

07 2021

Dotacja na zaplecze szatniowo-sanitarne przy milanowskich kortach


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Milanówek Miasto-OgródDotacja na zaplecze szatniowo-sanitarne przy milanowskich kortach - Grodzisk News


Milanówek otrzymał ponad 160 tys. zł dotacji na budowę zaplecza szatniowo-sanitarnego przy kortach tenisowych.


Bardzo dobra wiadomość dla miłośników tenisa, którzy korzystają z kortów przy Milanowskim Centrum Kultury. Dzięki dotacji dla miasta ogrodu na budowę zaplecza szatniowo-sanitarnego niebawem będą mogli w komfortowych warunkach przebrać się i wziąć prysznic po tenisowych zmaganiach. – Z ogromną radością informujemy, że wkrótce przy naszych historycznych kortach tenisowych powstanie zaplecze szatniowo-sanitarne! Na jego stworzenie otrzymaliśmy dotację w kwocie 162 300 zł z Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej MAZOWSZE 2021 – poinformował milanowski magistrat na oficjalnym profilu na Facebooku.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Nowy obiekt specjalnie zaprojektowany, aby odpowiednio wpisywał się w przestrzeń Milanówka. Będzie on zbudowany z modułów. Znajdą się w nim pomieszczenia sanitarne (toalety i prysznice), szatnie (przebieralnia i szafki do przechowywania), magazyn na sprzęt sportowy oraz biuro dla koordynatora obiektu, trenerów do celów organizacyjno-administracyjnych.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.